Joomla 3.2 Template by Justhost Complaints
  • Final Conference of the TEMPUS project CaSA, 26-28 September 2016, Novi Sad
  • CaSA dissemination at the Conference Water and Fish 2015
  • U naucnom casopisu Poljoprivredna tehnika broj 2015-2 objavljen je prvi od 3 priloga kojima se CaSA predstavlja citaocima.
  • Need analysis for knowledge refreshment of agricultural school teachers and extension service advisors in agriculture
  • NaRA Constituent agreement

Agronomski fakultet u Čačku - 15.05.2016

Na Agronomskom fakultetu u Čačku 15. maja 2016. godine u okviru Radnog Paketa 7 – Pilot implementacija stručnih kurseva (7.1 Implementacija klasičnih stručnih kurseva i 7.2 Implementacija on-line stručnih kurseva) nastavnici srednjih škola u oblasti rada poljoprivrede, proizvodnje i prerade hrane iz Aleksinca, Požege, Požarevca, Prokuplja, Smederevske Palanke i Čačka pohađaju kurs Ugljeni hidrati u savremenoj ishrani. Autori kursa Mirjana Radovanović, dr Jelena Mladenović. Realizator kursa dr Jelena Mladenović.